תנו מתנה - אימוץ וירטואלי של חמור

"אימוץ וירטואלי"
יכול להיות מתנה נפלאה עבור מישהו שאתם אוהבים

ליום הולדת, לחג וסתם כי אתם אוהבים, זאת סיבה מספיק טובה להעניק למישהו מתנה, מתנה עם ערך, מתנה עם מחשבה- "אימוץ וירטואלי" שמה.

אז מה זה בעצם הענקת "אימוץ וירטואלי"?
אימוץ "וירטואלי" הינו דבר נפוץ ביותר בעולם כמתנה ליום הולדת / חג עם מסר חינוכי / ערך מוסף עבור הקרובים להם.
זוהי התשובה המבורכת לכל מי שרוצה לתת במתנה או לאמץ חמור אך אין אפשרות לאמץ באופן פיסי, מטעמי שטח, מיקום ועוד… וגם לכל מי שרוצה לייצר קשר ומגע אישי עם יותר מאחד מדיירי החווה, לעקוב אחר התהליך שלו, להירתם בתור משפחה "המאמצת" שלו.

המשמעות של "אימוץ וירטואלי" הינה אימוץ אחד מהחמורים המקסימים שלנו, תוך שהם נשארים במקלט להמשך טיפול המסור שלנו, כאן אנו ממשיכים לשמור ולדאוג להם עבורכם.

ומקבל המתנה (וגם אתם) כמובן יוכל לבקר אותם בתאום מראש.

אתם מוזמנים לקרוא את סיפור חייהם של 24 החמורים לאימוץ, לבחור באחד מהם ולאמץ במתנה את החמור אליו הכי התחברתם בעבור תשלום חד פעמי של 160 ₪ בלבד לשנה שלמה*!

מקבל המתנה יקבל תעודת אימוץ במייל ועדכונים לבקשתו.

החמורים אותם ניתן לאמץ:

דומיניק

ניצל בשנת 2022 בגיל שנתיים לערך. נמצא משוטט באזור הדרום, כשהוא תשוש ופצוע כולו.

איתמר

איתמר הגיע לעולם בסביבות שנת 2002. הוא הגיע לחווה בשנת 2007. איתמר הסתובב באזור הים חבול ונטוש, והמציל על החוף עזר לו והעביר אותו לצוות החווה..

טיפי

טיפי הגיעה לחווה ביוני 2001 בגיל שנה בערך. טיפי מאד תקשורתית וחברתית עם דיירי ודיירות החווה, אין לה חבר או חברה במיוחד אלא היא מתחברת עם כולם מאד מהר.

דסטי

ניצל על ידנו ב -2 באוקטובר, 2013, כשהוא היה בן 4 שבועות בלבד. הוא ננטש ברחובות ועדיין קרא לאמו כשהגיע אלינו למקלט. הוא היה כל כך צעיר, שהיה צריך להאכיל אותו בבקבוק עד שיגדל ויתחזק.

מתיו

מתיו נמצא משוטט בלילה בחודש ספטמבר 2019 כאשר הוא תשוש, רזה, פצוע ומדמם בגב, באף ובראש. הוא ככל הנראה נמלט ממקום קשה ביותר. אזרח שראה אותו הזעיק אותו אלינו. הוא עדיין עובר תהליך שיקום

בארי

בנובמבר 2023 קיבלנו פניות לגבי חמור לבן קטן שמסתובב לבדו באיזור עוטף עזה בשטחי אש. אספנו אותו אלינו ומאז הוא איתנו ועם החברים החדשים שלו.

ברני

ברני הגיע אלינו לחווה בשנת 2007 כשהוא בן 4 בלבד. צוות החווה הציל אותו לאחר שילד קטן הצית את גופו ובנס יצא רק עם כוויות ובזכות טיפול מסור וקפדני בחווה מצבו השתפר משמעותית. ועד היום, לאחר קרוב ל 13 שנים השיקום שלו עדיין נמשך. את שמו הוא קיבל כעדות למה שקרה לו ובכדי לזכור ולא לשכוח: BURNS.

גלי

הגיעה אלינו ב - 5 באוקטובר 2018 עם בנה ילון. שניהם שוטטו ברחובות. הווטרינר שלנו הבין עד מהרה שגלי בהריון, ייתכן שמבנה. גלי המליטה את אנה בחודש יולי האחרון והיא אמא למופת!

מרפי

מרפי ניצל על ידנו באוקטובר 2007. הוא נמצא כאשר גופו הקטן היה מכוסה בכבלי מתכת שגרמו לפציעות וחתכים. היות והוא הוכה על ידי אנשים עם כבלים חשמליים, הוא איבד את אחת מעיניו.

ויקטורי

ניצל בשנת 2020, בגיל שלוש לערך. נמצא משוטט באזור הדרום, כשהוא תשוש ופצוע כולו.

צ'יק

הגיע אלינו בשנת 2016, לאחר שנמצא עזוב וזנוח

נאדר

נולד אצלנו בחווה בפורים 2023, לאמא הופ.

ג'וני

נמצא בחודש נובמבר 2019 משוטט עם אמו על הכביש המהיר באזור אורנית. הוא היה חלש ותשוש ועל צווארו היה חבל. הוא כעת משתקם במקלט שלנו, יחד עם אמא שלו.

לילי

לילי ניצלה על ידנו ב-20 ביוני, 2002. היא והאתון נוספת שהייתה עמה, ננטשו ונותרו לשוטט בעצמן. הן סבלו מהתעללות יומית על ידי ילדים, אשר חתכו את האוזניים של לילי באכזריות.

אנה

ב- 30.07.19 באה לעולם עיירה מדהימה ביופייה, בריאה ושמחה. המליטה אותה אתון בשם גלי, אותה הצלנו כאשר הייתה כבר בהיריון. שמה של התינוקת החדשה והמתוקה שלנו הוא אנה. כמו יתר החמורים שלנו, גם אנה הקטנה תזדקק לתמיכה וסיוע. כל שקל יקדם אותה לחיים טובים יותר.

אן

הגיעה אלינו במאי 2010 מקהילה קטנה ליד חדרה שם היא הוכתה על ידי חבורת ילדים, חקלאי מקומי הציל אותה מידיהם והעביר אותה אלינו. אן קרויה על שם פטרונית העמותה באנגליה.

בריאן

הגיע אלינו במרץ 2010 מאזור בארותיים. הבעלים שלו עבר לחו"ל ועזב אותו לטפל בעצמו.

דוד

דוד נמצא קשור בסמוך לירושלים בגשם שוטף, בגיל 6 חודשים, כאשר הוא לא יכול לזוז. הוא ברח כנראה מיישוב קרוב. הוא נמצא על ידי ילדים שרכבו עליו במשך שבוע וקשרו אותו בין שני בתים. דוד ניצל על ידינו ב- 26 באוקטובר.

טומי

ניצל על ידנו בחודש ספטמבר, משוטט במושב אשלים. אזרח לקח אותו תחת חסותו והמתין איתו עד שנגיע לאסוף אותו, היות ופחד כי טומי יחזור ו/או ילקח בכח בחזרה למקום ממנו הוא ככל הנראה ברח.

משה (מושי)

חולץ על ידינו ב- 29 באוקטובר. הקטן המסכן הזה נמצאת באזור הדרום בגיל 4 חודשים, כשהוא מסתובב במעגלים סביב אמו שנפגעה על ידי מכונית, הצליחה לחזור אליו ומתה.

אנטון

הגיע אלינו ב31 בינואר 2017 ממושב ליד חדרה שם הוא ועוד שלושה חמורים, היו נטושים וקשורים בחבלים.

לאקי

הגיע אלינו ב -24 באפריל 2017 והיה בן 18 חודשים באותו זמן. הוא נמצא בצד כביש מהיר כשעמד על יד גופת אמו שנפגעה על ידי מכונית.

הופ

אמא של הופ, ריטה, נמצאה נטושה, קשורה ופצועה קשה ליד אחד הכבישים המהירים לפני בשנת 2017. לאחר שצוות החווה חילץ אותה, גילה שהיא גם בהריון. ריטה הובאה לחווה וקיבלה טיפול מסור ולאחר 9 חודשים המליטה את הופ הקטנה אצלנו בחווה וזכתה לשם מלא בתקווה. הופ המתוקה אהובה ומלאת אופי ובטחון.

יאלון

יאלון הגיע אלינו בשנת 2018 יחד עם אימו, גלי שהייתה עוד בהיריון עם אנה הקטנה. שניהם נמצאו משוטטים מוזנחים ומותשים והובאו יחד לחווה, על מנת לאפשר את שיקומם תוך השגחה וליווי למען הצלת ההיריון. את שמו קיבל, על שם האיש שהציל והעביר אותם לחווה.

* האימוץ הינו לצורך כיסוי הוצאות החווה ואפשרות הקיום של כלל החמורים, מתן אוכל וטיפול רפואי בחווה.

עלות האימוץ אינה מכסה את מלוא עלות הטיפול בחמור ולכן לכל חמור יכול ויהיו מספר מאמצים, כמו כן מדובר במחווה לכלל החמורים בחווה וכספי האימוץ משמשים לטיפול בכולם.

החמור אינו שייך בשום אופן למאמץ.